cz | en | de | ru
menu maska
kontaktfacebook

Reference / Partneři

Velmi si vážíme všech vašich pozitivních ohlasů, které nám vyjadřujete bezprostředně po skončení našich vycházek nebo které od vás dostáváme emailem. Přečíst si některé z nich můžete níže a pokud nám chcete cokoli vzkázat, napište nám na email: e.furcakova@pribehy.info

Děkujeme také za podporu všem našim partnerům, zejména pak Magistrátu hl. m. Prahy, bez jehož grantové podpory bychom náš projekt jen stěží zrealizovali.

Protože nám na vaší maximální spokojenosti opravdu záleží a chceme vám poskytovat služby té nejvyšší kvality, jsme velmi rádi, že jsme splnili všechny podmínky pro udělení prestižního mezinárodně uznávaného Certifikátu kvality služeb (náhled certifikátu zde) od Českého systému kvality služeb (www.csks.cz). Ten je pro vás, naše zákazníky, příslibem ověřené kvality našich služeb, pro nás samotné pak důkazem toho, že jdeme tím správným směrem.


Český systém kvality služebobrHlavní město PrahaobrMUZEUM HLAVNÍHO MĚSTA PRAHYobrMěstská knihovna v PrazeobrKudy z nudyobrArtmapobrGalerie ArtatakobrGALERIE SOUČASNÉHO UMĚNÍ DOXobrMEET FACTORYobrMikrobaby.comobr

Reference spokojených klientů


Rodina Mackovičových (Slovensko)

Už som bol v Prahe mnohokrát, takže nič nové sa človek nemôže dozvedieť. Aká to ale chyba myšlienky bola. Po intenzívnych 3 hodinách plných slova a príbehov, som zistil, že nielen moji rodičia, pre ktorých to bolo určené, ale aj ja, viem zase o kus viacej. A zase som sa dostal aj na miesta kde som ešte nebol. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie stretnutie so Stovežatými príbehmi v stovežatej Prahe.

Karel Berg - Brown-Forman Czechia, s.r.o.
Perfektně strávené dopoledne na vycházce "Zajímavosti Malé Strany". Vybrali jsme si tento okruh, abychom poznali například krásy a zajímavosti domů v Nerudově ulici a na Malostranském náměstí, poznali do detailů místní historii. Myslím si, že tato akce plně splnila očekávání naší firemní teambuildingové akce, kterou bych všem, kteří mají rádi naší Prahu doporučil.
Dagmar Koudelková
Děkujeme Eliško ještě jednou za krásné odpoledne, poutavé vyprávění o Praze, strašidlech a vodnících. Byl to krásný zážitek a moc jsme si to užily. :-)
Šárka Kotlanová
Absolvovala jsem 1. etapu Pivní Tour a mohu jen doporučit – super organizace, milá průvodkyně a výborné pivo :-) Už se těšíme na 2. etapu :-)
Alesa Panková
Minulý rok jsem měla tu čest zúčastnit se super Valentýnské vycházky. Ani letos ji nechci zmeškat a budu se těšit i na další vycházky naší krásnou Prahou se super průvodkyní Eliškou. Nejenom, že jsem se od ní dozvěděla hodně zajímavých věcí, ale také jsem zažila super atmosféru a příjemný zážitek.
Martina Koppová
Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za včerejší strašidelnou vycházku Prahou. Výklad byl zajímavý a velmi poučný. Bylo vidět, že pan průvodce Pavel opravdu rozumí svému "řemeslu". Určitě Vás budeme doporučovat a sami také naplánujeme další procházku.
Lenka Škodová
Chtěla jsem Vám poděkovat za nás všechny za krásnou sobotní procházku po Královské cestě. Jsem nadšená, stále Vaše pověsti někomu povídám, i zážitky z procházky :-))
Martina Holá

Moc bych Vám a Vaší mamince chtěla poděkovat za pomoc při doprovázení Haničky a Prokopa na Mikulášské vycházce. Moc se jim to líbilo a mě mrzí, že jsem nemohla s vámi.

Ivana Mazárová

Zajímavou alternativou pro učitele historie, estetiky, výtvarné výchovy, nebo dějin umění je procházka po památkách hlavního města se Stověžatými příběhy. Zábavná a hravá forma učení je vhodná hlavně pro žáky základních škol, ale také pro studenty středních odborných a uměleckých škol, pedagogy, nebo rodiny s dětmi. Bohatá nabídka zahrnuje více než 30 výletů po významných pražských památkách, které mohou být pro žáky vítanou formou ozvláštnění výuky, anebo poznávacím výletem. 

Metody výkladu, které průvodci Stověžatých příběhů používají jsou zajímavé hlavně z důvodu přímého vizuálního kontaktu s pamětihodností a následným exkurzem do její historie, který je podaný s vysokou odborností v dané problematice. Samozřejmostí je forma výkladu přizpůsobena konkrétní skupině žáků a hravé podání učební látky, která ve své obvyklé podobě bývá někdy pro žáky nezajímavá a nudná. 

S žáky 1. až 3. třídy ZŠ jsme se zúčastnily vycházky “Příběhy postav soch Karlova mostu”. Děti se seznámily s důležitými historickými fakty anticipující vznik Karlova mostu, s jednotlivými postavy světců a s legendami, které se k nim vážou. Vzhledem k dané cílové skupině žáků byla zvolená hravá a poutavá forma vyprávění, která vybízí děti k tvořivému hledání souvislostí, aktivizuje představivost a udržuje jejich pozornost. Nechyběla ani dávka dobrodružství, napětí a postupné gradování příběhu. Výklad vhodně doplnilo sbíraní kartiček s obrázky jednotlivých soch, tvořící v závěrečné fáze prohlídky pexeso, které si děti odnesli jako dárek. Na upevnění získaných vědomostí posloužil zábavný kvíz v závěru prohlídky. Za zmínku stojí také velice přátelský a otevřený přístup průvodců k dětem, který jsi malé účastníky exkurze zcela získal a spolu s výše zmíněnými postupy tak učinil z nabývání nových vědomostí nevšední zážitek.

Lenka Kofroňová – účastnice vycházky Příběhy o pražských čertech 2013
Vycházka se nám moc líbila a určitě s jarem využijeme Vašich dalších nabídek vycházek po Praze. 
Mirka Mathauserová
Moc Vám děkujeme za dnešní krásnou vycházku po Vyšehradě. Byla opravdu moc hezká a příjemná. Děkuji a těšíme se zase na další vycházku.
František Ptáček
Dne 29. května 2011 jsem se zúčastnil jako jediný zástupce mužského pohlaví vycházky "Toulky Prahou se ženami v umění" a byl to pro mě neopakovatelný zážitek. V milé společnosti žen různého věku vládla příjemná a uvolněná atmosféra, která umocňovala vstřebávání zajímavých a podnětných informací o životě a díle našich umělkyň přelomu 19. a 20. století. Řečeno slovy klasika, bylo to poeticky strávené odpoledne.


zpět nahoru© 2017 - Stověžaté příběhy: Netradiční vycházky Prahou, developed by: Computer Systems Consulting s.r.o., designed by: PiXeL.GRAPHIC