cz | en | de | ru
menu maska
kontaktfacebook

Naši průvodci

Protože nám na srdci tkví především vaše naprostá spokojenost, velmi pečlivě si naše průvodce a členy realizačního týmu vybíráme. Nechceme být pouze klasickými "deštníkovými" průvodci nebo suplovat pozici učitelů dějepisu. My vám chceme dát mnohem víc!

Hlavním cílem je učinit naše společné toulky Prahou zábavnými a hravými. Vždy se můžete těšit na profesionální, zároveň však velmi přátelský a individuální přístup a odměnou nám bude váš úsměv a vědomí toho, že jste se s námi něco nového a zajímavého dozvěděli. 

Každý z našich průvodců se zaměřuje pouze na určitý okruh vycházek a cílovou skupinu. Díky tomu je tak ve své oblasti opravdový machr a může vám nabídnout maximum. K dispozici jsme Vám 7 dní v týdnu.

Pokud byste se rádi také stali součástí našeho týmu, neváhejte nás kontaktovat na emailu: e.furcakova@pribehy.info nebo telefonu (+420) 606 746 377. Moc rádi se s vámi seznámíme a budeme se těšit na případnou spolupráci.
Eliška(+420) 606 746 377
„Jsem autorkou projektu Stověžaté příběhy, vymýšlím pro vás nové příběhy a provádím vás.“
více o mě >>
Honza(+420) 777 102 226
„Starám se o propagaci projektu, grafickou úpravu našich reklamních materiálů a provedu Vás po místech, která by Vás ani nenapadla navštívit."
více o mě >>
Tereza
„Život je poznání, poznání je cesta, cesta je cíl!.“
více o mě >>
Anna
„S touhle babčou ochutnáte Prahu všemi smysly!“
více o mě >>
Alice
„Dospělost neznamená jen získat práci a majetek, ale především poznat sám sebe a naučit se pomáhat druhým a vnímat je.“
více o mě >>
Pavel
Hic Rhodos, hic salta! „Zde je Rhodos,  zde skákej!“ – Nevykládej, co jsi kdysi kdesi předvedl, ale dokaž to teď a tady!
více o mě >>
Katka
„Praha má mnoho přívlastků a rozhodně není považovaná za magické město jen shodou náhod. Má hodně co nabídnout!“
více o mě >>


zpět nahoru© 2020 - Stověžaté příběhy: Netradiční vycházky Prahou, developed by: Computer Systems Consulting s.r.o., designed by: PiXeL.GRAPHIC